O nás

Jsme tu vždy pro naše stavebníky. Tím by se dalo shrnout celkové nastavení naší malé stavební firmy. Vždy se orijentujeme na kvalitu provedení práce. Mluví za nás desítky spokojených klientů, kteří jsou ochotní podávat o našem přístupu k práci a technologii pozitivní reference. Nebojte se na naši práci zeptat.

Firma Švarc - Chytré domy Vám garantuje profesionální přístup k realizaci Vašeho stavebního projektu. Naší vizí, kterou se nám daří dlouhodobě naplňovat, je stoprocentní výstup naší práce. Vaši stavbu Vám rádi zajistíme kompletně i s projektem.  Na některých částech stavby se podílejí i jiné firmy, které sami koordinujeme a vybíráme ty nejlepší řemeslníky a dodavatele technologií v našem regionu.

Doufáme, že Vám tato prezentace poskytne odpověď na většinu otázek, které Vás doprovází při rozhodnutí jestli jít ve Vašem případě cestou suché stavby "Chytrého domu". Pokud nějaké otázky zustanou nezodpovězeny, nebojte se nás kontaktovat, domluvit si konzultační schůzku nebo návštěvu jednoho z referenčních Chytrých domů.

Těšíme se na Vás.

Proč jsou naše domy chytré? 

  1. energeticky vysoce účinná stavba
  2. rychlá a suchá výstavba
  3. odolnost systému vůči napadení hlodavci a hmyzem (pro zvířata je pěnová hmota nestravitelná)
  4. použití konstrukčních lepených hranolů DUO
  5. materiály pro výrobu K-KONTROL® systému neobsahují CFC, HCFC, HFC nebo formaldehydy.
  6. dřevěný plášť z desek OSB je regenerovatelný pro zpracování nových dřevotřískových desek
  7. jádro paneluK-KONTROL®polystyrenu (EPS) lze recyklovat, nerozkládá se ani nerozpadá, je bezpečné pro skládky odpadu a zemní navážky, je inertní, nemá výživnou hodnotu a je neměnné (není aktivní), neprodukuje nežádoucí plyny ani žádná vyluhovadla
  8. K-KONTROL®systém má v poměru k ploše konstrukce malé množství spojů a tím vzniká méně tepelných mostů, ve srovnání s jinými systémy dřevěných nebo ocelových konstrukcí a stavbami budovanými z betonových, cihelných apod. tvárnic.